Zwroty i reklamacje

REKLAMACJE/ WYMIANY/ ZWROTYReklamacje

Każdy towar kupiony w naszym sklepie objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Zawsze może zostać wymieniony, jeśli ma wady fabryczne lub został uszkodzony mechanicznie w trakcie przesyłki. W takim przypadku prosimy o odesłanie towaru z opisem przyczyn reklamacji.
Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania towaru lub serii ), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy Państwu pieniądze. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Pobierz formularz reklamacji

Wymiana na inny rozmiar

W przypadku wymiany na inny rozmiar lub kolor wystarczy wypełnić formularz i odesłać do nas produkt.

Warunkiem wymiany jest odesłanie towaru w nienaruszonym stanie (towar musi być czysty, nieużywany, nieuszkodzony, pozbawiony zapachu, w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu).
Koszt wysyłki nowego towaru ponosi kupujący. Kwotę tą należy dołączyć do odsyłanej do nas paczki lub przelać na nasz rachunek bankowy.

W przypadku wymiany na inny model bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu rezerwacji nowego produktu produktu.

Pobierz formularz wymiany


Odstąpienie od umowy

Klient może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 14 dni licząc od daty dostarczenia towaru do Klienta w zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 2 poz. 271), poprzez zwrot towaru.
Warunkiem o jest odesłanie towaru.Zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, z towaru kupionego w naszym sklepie możecie Państwo zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. 
Nie odbieramy zwrotów przesyłek wysyłanych do nas za pobraniem. 
Zgodnie z ostatnimi dyrektywami Unii Europejskiej – Koszt zwrotu towaru do sklepu ponosi klient i jest on bezzwrotny. 
Przelew zwrotny na konto jest wykonywany w ciągu maksymalnie 14 dni.

Pobierz formularz zwrotów

Adres zwrotny:

MarBut Sklep Obuwniczy
ul. Elizy Orzeszkowej 5C
05-825 Grodzisk Mazowiecki